Halil İbrahim Aydın

 Kuaför Halil İbrahim Aydın, kuaför salonu olarak son günlerde adından sıkça söz ettiren, TV ve magazin dünyasının ünlü ve popüler isimlerini mekânında buluşturan A-Plus Etiler’i 2006 yılında açmıştır.

Kuaför A-Plus Etiler’in nu kadar kısa zamanda, İstanbul’un en popüler kuaför salonlarından biri haline gelmesinde, ekip lideri ve işletme müdürü Kuaför Halil İbrahim Aydın’ın vizyon sahibi kişiliğinin etkisi büyüktür.

Peki kimdir Kuaför Halil İbrahim Aydın?

 

Hamdım, piştim, yandım.

Kuaför Halil İbrahim Aydın, çıraklık belgesini almasının hemen ardından, kısa sürede kalfalıktan ustalığa geçmiş, özel bir yetenektir. Günümüz bilgi çağında sadece yeteneğin yetmeyeceği öngörüsüyle, bu yeteneğini geliştirmek, eğitim ve bilgi ile sağlamlaştırmak kararını almıştır. Sadece bu yaklaşımı bile Kuaför Halil İbrahim Aydın’ın vizyonu hakkında bize fikir verecektir. Kuaför Halil İbrahim Aydın, Tanrı vergisi özel yeteneği konusunda ustalarından ve müşterilerinden çok özel iltifat ve takdirler alsa da kişisel eğitimine devam etmiş ve salon açma işini uzun süre ertelemiştir.

Kuaför Halil İbrahim Aydın, hali hazırda sektörde söz sahibi olan, kendisinin her bahiste saygıyla söz ettiği Ali Gür, Hakan Akbalık ve MOS Kuaför Salonları’nın da bulunduğu merkezlerde yaklaşık 15 yıl boyunca pişmiştir. Şunu belirtmek gerekir ki; bir kuaför adayı, dünyanın bir numaralı ustasının yanında 60 yıl da çalışsa, o adayda kuaförlük hamuru yoksa bu işi beceremez.

Kuaför Halil İbrahim Aydın, zaman içinde ustalık yaptığı büyük salonlardaki tarzın bir kopyası ya da taklidi olmayıp özgün bir tavır sergileyerek tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Halil İbrahim, Bugün kendi ekolünü yaratarak, kuaförlük sanatının nadir virtüözlerinden biri haline gelmiştir.

A-Plus Etiler Kuaför Salonu; 2006 yılından beri, sahibi ve işletmecisi Kuaför Halil İbrahim Aydın liderliğinde, ardında 15 yıllık bilgi birikimi, tecrübesi ve donanımıyla hizmet vermektedir.

A-Plus Etiler Kuaför Salonu; 2008 yılında Askeriyelerde de 3 salon açmış ve 2 yıl buralarda da hizmet verdikten sonra 2009 yılında Seyrantepe Polis Lojmanları’nın karşısında çok daha büyük ve şık bir salona taşınmıştır. Burada Bay-Bayan Bölümü, Solaryum, Cilt Bakımı, El-Ayak Bakımı, Sir Ağda, Tattoo (Dövme), Kaş-Dudak, Eyeliner, Conteur, İpek Kirpik ve Türban konularında hizmet vermektedir.

Kuaför A Plus Etiler rüya takımı 2 usta sanatkarı ile hizmet vermektedir:

Halil Ibrahim Aydın

Ceylan Aydın

Yılmaz Güney

Kuaför sanatının starları olanı bu muhteşem üçlü, birbirinin ekürisidir. Kuaför A Plus salonlarımızda almaya alışık olduğunuz hizmetin kalite standartı, kurumsal güvence altındadır. Bu standarttı karşılayamayacak bir kuaförün; görsekllikleri ile çekici birer “moda ikonu” olmuş birçok Televizyon ve Sinema yıldızına hizmet veren A Plus Etiler Kuaför kadrosunda yer alması zaten mümkün değildir.