Hoşgeldiniz

Kuaför Aplus Etiler rüya takımı 2 usta sanatkârı ile hizmet vermektedir.

Kuaför Halil İbrahim Aydın
Kuaför Yılmaz Güney

  

 

Kuaför sanatının starları olan bu muhteşem ikili, birbirinin ekürisidir. Kuaför Aplus salonlarımızda almaya alışık olduğunuz hizmetin kalite standardı, kurumsal güvence altındadır. Bu standardı karşılayamayacak bir kuaförün zaten Aplus Etiler kadrosunda yer alması mümkün değildir.

A plus Etiler Kuaför Salonu müdavimi olan birçok Televizyon ve Sinema yıldızı sanatçılarımız, alacakları hizmet kalitesine güvendikleri için A Plus Etiler’e gelmektedirler. Görselliğin temel unsur olduğu Televizyon, Reklam ve Sinema Sektörü emekçisi olan bu yıldızlarımız, içleri rahat bir şekilde saçları konusunda bu rüya takımına güvenmektedirler.

Çok sevdiğiniz ve görsellikleri ile çekici birer “moda ikonu” olmuş birçok ünlü sima gibi siz de A Plus Etiler rüya takımını seçerek kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.Televizyon, Reklam ve Fotoğraf Çekimi için Profesyonel Makyaj:

Kesim, fön, boya, saç bakımı ya da stil konusunda sanatçılara verilen kişisel hizmet yanında Kuaför Halil İbrahim Aydın, Kuaför Yılmaz Güney ve Makyöz Ceylan Aydın çok tutulan birçok televizyon dizisi, reklam ve dergi çekimleri için de kuaför hizmeti vermektedirler.

Görselliğin kusur kabul etmeyen ana tema olduğu bu çekimlerde ekibimizle çalışmak için e-mail ya da telefonla iletişime geçebilirsiniz.

Ekibimizin bu gibi çalışmalarda tercih edilen bir ekip olduğunu ve yoğun çalışma temposunu da hesaba katarak, "televizyon, reklam ve fotoğraf çekimleri için kuaför ve makyaj" hizmeti almak isteyen kurumların en az bir hafta öncesinden randevu alması yerinde olacaktır.